گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

یک مطالعه مقایسه ای دو نوع پیکربندی بخیه در ناحیه ترمیم تاندونهای فلکسور در بزرگسالان - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

یک مطالعه مقایسه ای دو نوع پیکربندی بخیه در ناحیه ترمیم تاندونهای فلکسور در بزرگسالان
اسفند 12, 1393
457 بازدید
گزارش نسخه جدید

یک مطالعه مقایسه ای دو نوع پیکربندی بخیه در ناحیه ترمیم تاندونهای فلکسور در بزرگسالان


یک مطالعه مقایسه ای دو نوع پیکربندی بخیه در ناحیه ترمیم تاندونهای فلکسور در بزرگسالان

گروه ارتوپدی، بیمارستان امام خمینی (ره)، دانشکده پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران

اگر چه افزایش در تعدادی از بخیه هسته اصلی در تعمیر تاندون فلکسور باعث افزایش استحکام کششی برای ترمیم می شود، افزایش مدیریت در زمان ترمیم و افزایش عمده ای در محل تعمیر هر دو به عنوان مؤثر بر پیامدهای بالینی با افزایش مقاومت به خزید فرض شده اند. هدف ما از این مطالعه ارزیابی اینکه آیا افزایش تعداد از بخیه هسته اصلی از دو رشته به چهار رشته در منطقه دوم ترمیم تاندون فلکسور می تواند نتایج بالینی را بهبود بخشد . مجموع TA در این مطالعه ۴۲ بیمار با ۶۰ پارگی تاندون فلکسور در منطقه دوم قرار گرفتند. تاندون آسیب دیده به طور تصادفی به جراحی ترمیمی با استفاده از یکی از ۲ رشته و یا ۴ رشته تکنیک های اصلاح شده استریکلند قرار گرفتند. توانبخشی پس از عمل فرمت باند لاستیکی روش خم شدن فعال کلینرت در تمام بیماران بود. مدت زمان به طور متوسط ​​پس از ۸ ماه بود. متوسط ​​مجموع حرکات فعال ۱۵۵٫۱۶ درجه در گروه ۲ رشته (به استثنای دو پارگی) و ۱۵۴٫۳۳ درجه در گروه ۴ رشته (P> 0.05) بود. با استفاده از نمره اصلی و استریکلند، این مربوط به نتیجه عالی در ۸۳٫۳٪ و ۸۶٫۶٪ از بیماران در گروه ۲ رشته و گروه ۴ رشته، به ترتیب آماری، تفاوت معنی داری بین نتایج بالینی به دست آمده در این گروه وجود دارد. با توجه به پارگی تاندون پس از ترمیم، از همه پارگی (۲ مورد) در گروه ۲ رشته (P> 0.05) رخ داده است. ما به این نتیجه رسیدیم که هر دو قدرت نخ و مقاومت خزید، نفوذ در نتیجه ترمیم تاندون فلکسور در منطقه دوم، و افزایش تعداد بخیه های هسته اصلی و در نتیجه قدرت بخیه ممکن است منفی ، و توسط افزایش مقاومت خزید تحت تاثیر قرار گیرد.

واژه های کلیدی: تعمیر تاندون فلکسور، منطقه دوم

فشرده شدن تراکم مایع ارتباط جدیدی برای محاسبه چگالی مایع فشرده از ترکیبات خالص و مخلوط است. این همبستگی به همراه (COSTALD) ارتباط از چگالی مایع اشباع شده و معادله ریدل برای محاسبه فشار بخار استفاده می شود. طیف وسیعی از استفاده از این ارتباط بسیار گسترده ، و از دمای نقطه انجماد به دمای نقطه بحرانی و از فشار اشباع به ۵۰۰ مگاپاسکال است. متوسط ​​خطا برای پیش بینی حجم مایع فشرده از ۳۱ ترکیبات شامل ۳۳۲۴ امتیاز داده های تجربی ۰٫۷۷٪ با تعصب -۰٫۲۴٪ از داده های تجربی است. برای مخلوط، متوسط ​​خطا برای پیش بینی حجم مایع فشرده از ۱۳ مخلوط شامل ۲۱۰۱ امتیاز داده های تجربی ۱٪ با تعصب -۰٫۲۲٪ از داده های تجربی است. مقایسه با دیگر همبستگی نشان می دهد که ارتباط جدیدی است که تا حدودی بهتر و کاملا قابل اطمینان برای دما و فشارهای خیلی بالا است.

یک مدل ساختاری برای تبدیل ماسه تحت برشی چرخشی

به تازگی، پتانسیل روانگرایی خاک از شن و ماسه در معرض برش چرخشی بوده است یک موضوع علاقه زیادی در هر دو زمینه مطالعات تجربی و مدل سازی سازنده است. در اینجا، بر اساس مفهوم دولت انتقادی و محدوده چارچوب انعطاف پذیری سطح، یک مدل شن و ماسه متحد ارائه شده است که قادر به شبیه سازی مایع از شن و ماسه در معرض مسیرهای تنش های مختلف، به خصوص برش چرخشی است. با استفاده از دو پارامتر حالت ناهمسانگردی، اثر از ناهمسانگردی خاک در محل خط حالت بحرانی، ستیزه جویی، مدول پلاستیکی، و جهت جریان در معادلات سازنده در نظر گرفته شده است. در نهایت، توانایی تقلیدی از مدل ارائه شده است در مقایسه با داده های تجربی که گزارش توسط تیم های تحقیقاتی مستقل بیش از یک طیف گسترده ای از تراکم، مسیرهای تنش و سطح استرس، نشان داده شده است.

کلمات کلیدی:  بررسی پتانسیل روانگرایی خاک، برش چرخشی، محور اصلی استرس، سطح محدوده، ناهمسانگردی، شن و ماسه

تقویت شناخت: مواد و روش ها ، اخلاق، مقررات چالش ها

چکیده

افزایش شناخت متنوع و بسیاری از فرم ها طول می کشد. روش های مختلف مفاهیم افزایش شناختی در آینده نزدیک است. در عین حال، این فن آوری بالا بردن طیف وسیعی از مسائل اخلاقی است. برای مثال، آنها با مفاهیم اصالت، زندگی خوب، و نقش پزشکی در زندگی ما تداخل پیدا می کنند. در حال حاضر روش های پیش بینی شده برای تقویت شناختی چالش برای سیاست های عمومی و مقررات نیز ایجاد می کنیم.

کلمات کلیدی:  افزایش شناخت- اخلاق- ارتقاء یک انسان- IQ- هوش- سیاست

مقدمه

ارتقاء شناخت به عنوان تقویت و توسعه ظرفیت های هسته ای از ذهن از طریق بهبود و یا تقویت سیستم های پردازش اطلاعات داخلی و یا خارجی تعریف شده است. همانطور که علم عصب شناسی شناختی پیشرفته است، لیستی از آینده نگر داخلی، پیشرفت های بیولوژیکی به طور پیوسته گسترش دارد. تا به امروز، این پیشرفت در محاسبات و فناوری اطلاعات،‌ پیشرفت های چشمگیر در توانایی پردازش اطلاعات است.

 

 

 

 

 

فراگیری موسیقی افزایش ضریب هوشی

چکیده

این ایده که موسیقی شما را می سازد هوشمندانه تر از دانشمندان و رسانه ها مورد توجه قرار گرفته است. گزارش حاضر برای اولین بار فستیوال فرضیه به طور مستقیم با انتساب تصادفی از نمونه بزرگی از کودکان است (N = 144) 10 دو نوع مختلف از درس های موسیقی (صفحه کلید و یا صدا) و یا برای کنترل گروه هفتم در درس های درام دریافت کرده است. ضریب هوشی قبل و بعد از درس با . WISC-111 اندازه گیری شد. مقایسه ۱۰ کودک در گروه شاهد، کودکان بیمار گروه های موسیقی افزایش می یابد IQ بیشتر بیمار در مقیاس کامل از قبل به بعد از درس به نمایش گذاشته است. اثر نسبتا کوچک بود، اما به طور کلی سراسر خرده آزمون ضریب هوشی، نمرات شاخص، و دوم اندازه گیری استاندارد پیشرفت تحصیلی است. با این حال، در کودکان بیمار گروه تئاتر به نمایش گذاشته قابل توجهی از پیش به بهبود پس آزمون در کلاه رفتار اجتماعی انطباقی در گروه های موسیقی مشهود نیست.

 موضوعات :
تحقیق

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *