گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

گروه صنعتی فومن شیمی - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

گروه صنعتی فومن شیمی
مهر 23, 1394
452 بازدید
گزارش نسخه جدید

گروه صنعتی فومن شیمی


گروه صنعتی فومن شیمی، که در سال ۱۳۵۵ با هدف تولید فرآورده های شیمیائی بنیان گذاری شد، اکنون به یکی از پویاترین واحدهای بخش خصوصی در زمینه تولید فرآورده های مرتبط با خودرو، محصولات (خانگی) ، بهداشتی و چسب مبدل شده است. هدف گروه فومن شیمی تولید و عرضه محصولاتی است که پاسخگوی انتظارات و خواسته های مصرف کنندگان، به ویژه در خصوص کیفیت کالا باشد. گروه فومن شیمی با اتکا بر سرمایه عظیم و گران قدر نیروی انسانی خود، یعنی یک هزار و پانصد نفر پرسنل متخصص، علاقه مند و کوشا، همچنین بهره گیری از فن آوری های نوین تولید، با همکاری واحدR& D ( بخش تحقیق و توسعه )فعال و کنترل کیفیت دقیق ، موفق به تسخیر بازارهای جدید و ارائه محصولات متنوع شده و با کمک کادر بازاریابی آگاه و نظام توزیع منظم و سریع کالا، توانسته تا در بازارهای بین المللی به رقابت پرداخته و در صدر تولیدکنندگان داخلی قرار گیرد. فومن شیمی متشکل از چندین واحد تولیدی ست که هر یک به طور مستقل در امر تولید روانکارها ( روغن ها) ، مواد شیمییائی، بسته بندی، ظروف فلزی و بالاخره شیر اسپری فعالیت دارند. افزون بر آن، گروه فومن شیمی با مشارکت شرکتهای چند ملیتی موفق شد تا در زمینه احداث واحدهای جدید تولیدی سرمایه گذاری نماید. در طول چند دهه فعالیت، اعتبار گروه فومن شیمی در صنایع شیمیائی و فرآورده های مرتبط با خودرو، مرهون مدیریت راهبردی آینده نگری ست که موجب ارتقاء دانش فنی، تامین امکانات وسیع فنی و معرفی فراورده های جدید شده است.

افراد ما

باارزش ترین دارایی ما ۱۵۰۰ پرسنل حرفه ایست. این نیروی اختصاصی با تمرکز بر آینده موفقیت را برای این تجارت در تمام بازارهای ، رقابت های بین المللی و پیشروی در بازارهای داخلی به ارمغان آرده است. این تنها توسط ترکیبی از :

۱٫ جایگاه ما در هنر فنی و امکانات تولید

۲٫ توجه قاطع تیم تحقیق و توسعه ما به ارائه محصول برتر

۳٫ فعالیت های حرفه ای بازاریابی

۴٫ شبکه توزیع گسترده

امکان پذیر است

گروه ما

در راستای فعالیت های شرکت ، شرکت های همکار، به عنوان ارایه دهنده خدماتی نظیری بسته بندی و پرکننده محصولات، وجود دارند که برای مارک های معتبر داخلی و بین اللملی درحال انجام کار هستند. این گروه همچنین دارای طیف وسیعی از مشارکت و سرمایه گذاری مشترک با شرکت های چند ملیتی است که چشم انداز مشترکی با ما دارند.

پس از گذشت بیش از۴۰سال ، از زمانی که شرکت آغاز بکار نموده ، فومن شیمی توانسته است جایگاه راهبری بسیار قدرتمندی بر اساس دیدگاه های استراتژیکی مدیریت کسب و کارشرکت کسب نماید.

گروه تولیدی فومن شیمی متعلق به بخش خصوصی می باشد. این گروه متشکل از ۱۴ شرکت فعال در ایران است.

فعالیت های ما

فومن شیمی یکی از گروه های کسب و کار پیشرو در ایران است که صاحب و عامل بسیاری از فعالیت ها در بخش های تولیدی متنوع است که عبارت است از محصولات خودرویی، محصولات خانگی ، محصولات بهداشتی و آرایشی ، بسته بندی و محصولات چسب .

جایگاه راهبری فومن شیمی در بازار ایران به خوبی توسط شرکت های بین المللی شناخته شده است به حدی که سبب شده که شرکت های بزرگی مانند BP، Dow خودرو، BASF و Bayer دارای سفارشات طولانی مدت، صدور مجوز و موافقت نامه های همکاری با ما برای محصولات خود باشند.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *