گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

پروژه طرح کسب و کار قطعات تراشکاری و فرزکاری


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

اسفند 7, 1393
957 بازدید
گزارش نسخه جدید

پروژه طرح کسب و کار قطعات تراشکاری و فرزکاری


پروژه طرح کسب و کار قطعات تراشکاری و فرزکاری

قیمت ۴۰۰۰ تومان

برای دانلود پروژه برروی دانلود کلیک کنید

 

پیشگفتار

رویکرد اکثر کشورهای جهان در دهه های اخیر به موضوع کارآفرینی و توسعه آن ، موجب گردیده موجی از سیاستهای توسعه کارآفرینی در نیا ایجاد شود. کشورهای مختلف راه حلی را که در سه دهه گذشته برای فائق آمدن بر مشکلات مختلف اقتصادی و اجتماعی به آن روی آورده اند ، توسعه فرهنگ کارآفرینی ، انجام حمایت های لازم از کارآفرینان ، ارائه آموزشهای مورد نیاز به آنان و انجام تحقیقات و پژوهشهای لازم در این زمینه بوده است . تامل در وضعیت اقتصادی و روند مراحل پیشرفت و توسعه در کشورهای پیشرفته و در حال توسعه که به موضوع کارآفرینی توجه نموده اند ، نشانگر آن است که این کشورها توانسته اند به پیشرفت های چشمگیری در زمینه های مختلف اقتصادی و اجتماعی دست یابند و یا حداقل بحرانهای پیش آمده را به سلامت پشت سر گذاشته و بحرانهایی که وقوع آنها را در آینده پیش بینی می کردند را مهار نمایند . ازجمله این کشورها می توان به ایالات متحده ، کشورهای اتحادیه اروپایی ، کشورهای جنوب شرق آسیا ، برخی از کشورهای آمریکای لاتین و آفریقایی و اقیانوسیه را نام برد.

مقدمه

از آنجا که مفاهیم مطرح در علوم انسانی همانند مفاهیم در علوم تجربی قطعی نیستند ، لذا ارائه تعریف قطعی و مشخصی برای آنها دشوار یا غیر ممکن است . کارافرینی هم که از واژه های مطرح در علوم انسانی است ، از این قاعده مستثنی نیست . دانشمندان و محققین علوم مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، روانشناسی و مدیریت که در مورد کارآفرینی مطالعه و نظراتی ارائه کرده اند ، تعاریف مختلفی از کارآفرینی مطرح نموده اند که تفاوت های گاه مغایر و متناقضی دارند. تعریفی از کارآفرینی که تقریباً شامل همه تعریفهای ارائه شده از آنان باشد ، عبارت است از :

” کارآفرینی فرایندی است که فرد کارافرین با ایده های نو و خلاق و شناسایی فرصتهای جدید و با بسیج منابع ، مبادرت به ایجاد کسب و کار و شرکت های نو ،‌ سازمانهای جدید و نوآور و رشد یابنده نموده که توام با پذیرش مخاطره و ریسک است و منجر به معرفی محصول و یا خدمت جدیدی به جامعه می گردد.

عنوان :

قطعات تراشکاری و فرزکاری

نام موسس :

خسرو صادق یزدی

تاریخ تاسیس : ۱۳۸۵

ش . ثبت : ۵۷۲۱موضوعات :
تحقیق

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *