گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

درس,تحلیل,سیستم,ها,بررسی,انبار,شرکت,خزر,پروژه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

پروژه درس تحلیل سیستم ها بررسی انبار شرکت خزر گاز
مرداد 15, 1393
876 بازدید
2 mb
گزارش نسخه جدید

پروژه درس تحلیل سیستم ها بررسی انبار شرکت خزر گاز


[purchase_link id=”2222″ style=”button” color=”blue” text=”برای دانلود پروژه کلیک کنید”]

تاریخچه

شرکت خزر گاز در سال 1359 با هدف تولید انواع اجاق گاز با مدیریت مهندس بهرنگ و 4 نفر دیگر با حمایت دولت تاسیس شد که در حال حاضر مهندس بهرنگ بازنشسته شده و مهندس خوش سیما کارهای ایشان را بر عهده دارند.

این شرکت در ابتدا کوچک بوده و به تولید اجاقهای 30*30 و 40*50 تک شعله و دو شعله مشغول بوده و کم کم توسعه یافته و به مساحت , تجهیزات و محصولات کنونی رسیده است که دارای واحد انبار مواد اولیه , سالن تولید , سالن شستشو , سالن رنگ و پخت ,سالن مونتاژ و انبار و ازمایشگاه می باشد. لازم به ذکر است که این شرکت در گذشته برخی قطعات مثل لوله ی هوا , لوله ی انتقال گاز و … را میساخته , ولی هم اکنون بیشتر قطعات را به صورت اماده میخرد.

این شرکت اولین شرکتی است که به عنوان شرکت همکار اداره ی استاندارد سازی در مازندران شروع به کار کرد و در حال حاضر بررسی لستاندارد محصولات شرکتهای والا گاز,ساحل گاز و جابان گاز و … را بر عهده دارد.

تولیدات این شرکت بر اساس بررسی عرضه و تقاضا و طبق نظر مدیرعامل بوده, به این ترتیب می باشد که معمولا موجودی انبار به صورت 50 عدد برای هر محصول در نظر گرفته میشود و با کم شدن موجودی انبار برای یک محصول, شرکت مبادرت به تولید ان می کند.

شرکت خزر گاز برنامه ی بازاریابی نداشته و فروشش بیشتر به خاطر قدمت و شناخته شده بودنش می باشد و 70-80% از محصولات خود را در بازارهای مازندران, گیلان و گلستان به فروش رسانده و 20-30% بقیه را به شهرهای دیگر میفرستد.(فروش خارجی ندارد)

از رقبای اصلی این شرکت در مازندران می توان به ساحل گاز که گازهای معمولی تولید می کند و والا صنعت در شهرک صنعتی امل اشاره کرد.

در رابطه با گزینش و تخصص کارگران میتوان چنین ذکر کرد که بیشتر کارگران این شرکت از افراد محلی بوده که از طریق اداره ی کاریابی معرفی می شوند و معمولا دلرای مدرک دیپلم و زیر دیپام می باشندکه دوره ی خاصی ندیده و با یکی دو هفته کار به صورت تجربی اموزش می بینند.

[purchase_link id=”2222″ style=”button” color=”blue” text=”برای دانلود پروژه کلیک کنید”]موضوعات :
پروژه

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *