گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

مقاله زباله های آهنی - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

مقاله زباله های آهنی
دی 28, 1392
17047 بازدید
گزارش نسخه جدید

مقاله زباله های آهنی


زباله های آهنی

زباله های آهنی و موادی که جذب آهن می شوند

زباله های آهنی،شامل فلزاتی می شوند که در ترکیب اصلی آن ها،آهن به کار رفته است مانند آهن و فولاد.این گروه در جاهایی مانند بدنه ماشین های کهنه،ابزار های خانگی،فلزاتی که در ساختار و اسکلت ساختمان استفاده میشوند،ریل ها راه آهن و…به کار می روند.در سراسر جهان میلیون ها تن از این فلزات کهنه در کوره ها ذوب میشوند و ناخالصی های آن ها جدا میشود و توسط افراد متخصص قالب گیری و ریخته گری میشوند و به اشکال مختلفی در می آید.بازیافت آهن و استیل به دو روش ذوب کردن و دوباره قالب گیری کردن انجام میشود.قطعات بازیافتی آهن از دو دسته بزرگ بوجود می آید.دسته ی اول شامل قطعات بازیافتی خانگی که در زباله ها وجود دارد و دسته ی دوم شامل قطعاتی میشود که شامل عملیات کارخانه ای برای ساخت فولاد است.این گروه را توسط ماشین هایی به کارخانه ذوب آهن میبرند و آن ها را دوباره بازیافت میکنند.

توسط آهن ربای بزرگ و قوی اشیاء را از داخل زباله ها جدا میکنند چون وقتی با جرثقسل آهن ربای قوی را به زباله ها نزدیک میکنند هر چه خرده آهن در بین زباله ها باشد به آهن ربا میچسبد و مجددا در کوره ها آن ها را ذوب میکنندو به آهن قابل استفاده تبدیل میکنند و بدین وسیله در مصرف آهن صرفه حویی میشود.

بازیافت زباله های آهنی

زباله های آهنی شامل فلزاتی می شوند که در ترکیب اصلی آنها آهن به کار رفته است.

مانند آهن و فولاد این گروه در جاهایی مثل بدنه ماشین های کهنه ابزار های خانگی فلزاتی که در ساختار و اسکلت ساختمان به کار می رود. ریل های آهن و…

در سرا سر جهان میلیون ها تن از این فلزات کهنه در کوره ها ذوب می شوند و نا خالصی آن ها جدا می شوند و توسط افراد متخصص قالب گیری و ریخته می شوند و به اشکال مختلفی در می آید. باز یافت آهن و استیل به روش ذوب کردن و دو باره قالب گیری کردن انجام می شود . قطعات بازیافتی از دو دسته بزرگ به وجود می آید. دستهی اول شامل قطعات بازیافت خانگی است که در زباله ها وجود دارد و دسته ی دوم شامل قطعاتی می شوند که شامل عملیات کارخانه ای برای ساخت فولاد است . این گروه را توسط ماشین هایی به کارخانه ی ذوب آهن می برند و آن ها را دو باره بازیافت می کنند.

13326859881موضوعات :
تحقیق
برچسب‌ها :
, ,

دیدگاه ها


5 پاسخ به “مقاله زباله های آهنی”

  1. دستگاه بازیافت زباله,کمپوست,الکترو کمپوست,زباله,بازیافت زباله,دستگاه بازیافت زباله,دستگاه های بازیافت زباله,زباله های تر,طرح توجیهی بازیافت زباله,بازیافت زباله,الکترو کمپوست,الکتروکمپوست,الکتروکومپوست,الکتروکومپوست

  2. نگار گفت:

    خیلیییییییییی خووووووب بوددددددددددد

  3. نگار گفت:

    بد نبود خخخخخخخخخخخخخخ

  4. باران گفت:

    عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *