گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

مقاله تعمیرات و برقدار کردن ترانس - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

آبان 18, 1392
1132 بازدید
گزارش نسخه جدید

مقاله تعمیرات و برقدار کردن ترانس


مقاله تعمیرات و برقدار کردن ترانس

1-  همزمان با خاموشی پیمانکار جهت تعویض تابلو فشار ضعیف و روغن ترانس 600  که واشر و توپی یکی از میله گازها تعویض شده و جبران کسری روغن با مقدار 15 لیتر و سرویس کامل ترانس و پست مشترکین برقدار شدند

2-  به علت در پیش بودن هوای گرم و ضعف برق مشترکین ترانس 400 از انبار گرفته شده و به جای ترانس 315 خیابان گل قرار گرفته و این ترانس به جای ترانس 200 ارشاد 21 قرار گرفت و ترانس ارشاد 21 به جای 14 حکیم اباد رفت

3-  به علت شل بودن یکی از فازها  شمش بر روی میله فاز فشار ضعیف معیوب شده  و سه فاز بر روی این شمش و حل شد و همزمان واشر توپی و تخت نیز تعویض و به مقدار 10 لیتر روغن نیز داخل ترانس ریخته شد.

4-  به علت بالا بودن  ترانس روی سه ولتاژ مشترکن زیاد بود که با قطعه ترانس 400 از حالت 3 به حالت 2 برگشت و مشترکین برقرار شدند.

5-  به علت نشتی شدید روغن ترانس 315 در پیچ 13 و قطعه برق و تعویض واشر توپی و قطعات و جبران کسری روغن به مقدار 15 لیتر و آچار کشی کامل و سرویس ترانس برقرار شد.

6-  در مدار آوردن ترانس 200 در اشرفی 21 بعثت به همراه نصب تابلو و سکوی ترانس کات اوت به سر ترانس که با وصل کات اوت مشترکین برقرار شدند.

7-  بستن امپر کاتوت به سر ترانس 200 در ارشاد 15 کمال 8 که بعد از اتمام کار مشترکین برقرار شدند.

indexدیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *