گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

فلسفه چیست؟ - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

فلسفه چیست؟
مهر 28, 1394
538 بازدید
گزارش نسخه جدید

فلسفه چیست؟


فلسفه چیست؟

به ضمای علم شناسی است، نوعی آگاهی از جهان استکه از زمانهای کهن آن را مترادف با علم به کار می بردند، برای مثال: فیزیک علمی است که از تحولات ماده و انرژی، ذنیرو، نور، الکتریسیته، جرم و غیره سخن می گوید، واقعیتی که در فیزیک مورد تحقیق است طبیعت خارجی است و دانش که ما را با چهره ی خاصی از این واقعیت آشنا می سازد فیزیک نام می گیرد. پس از این که دانش فیزیک متولد گردید به منزله ی یک ک.ج.د خارجی مورد کاوش قرار می گیرد، یعنی از چگونگی تولد و رشد علم فیزیک از ابزار و روش تحقیق در فیزیک، از نوع تئوری های آن، از تحولات آن از حوزه ی عمل آن و غیره سوال می کنند و بیه دنبال پاسخ می گردند اینجاست که فلسفه ی فیزیک به وجود می آید. فلسفه علم فیزیک علمی است که در آن علم فیزیک مورد بررسی است در حالی که علم فیزیک علمی است که در آن طبیعت خارجی مورد بررسی است، فلسفه علم فیزیک و و علم فیزیک در طول هندسه در عرض هم.

ارزیابی حسابداری – از رویکرد سنتی به حسابرسی آتی:

محققانی به نام های تاتر و اسارهلی هماهنگی و همسویی داده های نهادی و رویدادهای حسابرسی را توضیح می دهند. آنها نشان دادند که داده های سازمانی را که لزوماً دستی نیستند را در چند سطح می توان وارد وارد روند حسابرسی اتوماتیک کرد.

هر چه داده های دستی یک نهاد بیشتر باشد کمتر از اتوماسیون حسابرسی سود می برد. به منظور تعیین کاربرد بهینه سیستم حسابرسی سازمان باید ابتدا اتوماتیک سازی اطلاعات و داده های آن سازمان توجه کند و داده های دستی شناسایی شود و در حرکت بعدی حسابرسی آتی باید عنوان اتوماتیک سازی داده ها کنترل شود. شرکتی که زیر بار فرایند دستی دفن شده است اگر قصد بودن از حسابرسی آتی را دارد باید به این بار رسیدگی کند.

شرکتهایی که به صورت موفقیت آمیز CAATS را آزمون نمودند باید برنامه های پیشرفته تر که شامل کارکردهایی هستند که حسابرسی آتی را شبیه سازی و سطح بالاتری از اطمینان را ارائه می دهند در نظر بگیرند. برنامه های موجود در این گروه اطلاعات دو مکانیسم هایی اصلاحی بر را به پرسنل مربوطه به روش مداوم ارائه می دهد و مسائلی مثل تقلب و سوء استفاده از منابع را به موقع رسیدگی می نماید. این رویکرد کارایی و اثر گذاری کشف مشکلات و فرصت های بهبود تجاری را تشریح می دهد.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *