گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

دانلود گزارش كارآموزی ساختمان بتنی رشته عمران


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

مهر 9, 1393
777 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود گزارش كارآموزی ساختمان بتنی رشته عمران


برای دانلود گزارش کارآموزی برروی پرداخت آنلاین کلیک کنید

قیمت کارآموزی 12000 تومان میباشد.

تعداد صفحات 48 صفحه

دانلود گزارش كارآموزی ساختمان بتنی رشته عمران

مقدمه

منظور از ساختمان هاي بتني، ساختمانی است که برای اسکلت اصلی آن از بتن آرمه (سيمان ،شن و ماسه و فولاد به صورت ميله گرد ساده و يا آجدار) استفاده می شود . در ساختمان های بتنی سقف ها به صورت تاوه (دال) های بتنی پوشيده می شود ، و يا از سقف های تيرچه وبلوک و يا ساير سقف ها ی پيش ساخته استفاده می گردد و برای ديوار ها ی جدا کننده (پارتيشن ) ممکن است از انواع آجر مانند سفال تيغه ای، آجر ماشينی سوراخ دار ، آجر معمولی کوره ای و يا تيغه ی گچی و يا چوب استفاده شده و ممکن است از ديوار بتن آرمه نيز استفاده گردد . در هر حال در اين نوع ساختمان ها ، شاه تير ها و ستون ها از بتن آرمه (بتن مسلح) ساخته می شود .

تقدیر و تشکر

از تمامی عزیزانی که مرا در جمع آوری و تدوین این گزارش با تمام وجود یاری و راهنمائی نمودند، مخصوصاٌ استاد ارجمند دکتر برنجیان که راهنمای اصلی بنده در تهیه این گزارش بودند و مهندس  کرمان ساروی سرپرست کارآموزی ام که زحمات زیادی را برای بنده کشیدند و حق استادی بر گردن بنده دارند کمال تشکر و قدردانی را داشته و از خداوند منان برای این عزیزان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون مسألت می نمایم.

فصل اول

مزايای ساختمان های بتنی

ساختمان های بتنی بعلل زير مورد توجه مهندسان و شهر سازان قرار گرفته اند و  روز به روز در حال توسعه می باشند.

1-       بتن شكل پذير،خميري و سيال است و به هر فرم دلخواهي در مي آيد.

2-       بتن در برابر آتش سوزي مقاوم است و مي تواند تا حرارت 1000 درجه سانتي گراد را مقاومت كند. اگر بتن داراي پوشش كافي روي ميلگردهايش باشد،اكثرا از آتش سوزي در امان مي ماند.

3-       مصالح اوليه بتن، شن،ماسه،آب و سيمان است كه در همه جا به وفور يافت مي شود ولذا ساختمانهاي بتني كمتر از فلزي هزينه بردار هستند. علاوه بر آن هزينه اجراي ساختمان هاي بتني بر خلاف  سازه اسكلت فلزي به يكباره مصرف نمي شود.

4-       دوام وعمر ساختمان هاي بتن آرمه طولاني تر از اسكلت فلزي است.ساختمان هاي فلزي 30 تا40 سال بعد از ساخت توان باريشان كم مي شود و نياز به تعمير و نگهداري دارند. عمر مفيد ساختمان هاي فلزي 50 سال وعمر مفيد ساختمانهاي بتني 100 سال است.

5-       چون اتصالات ساختمان هاي بتني يكپارچه و پيوسته ساخته مي شود (تير و ستون يك جا ساخته مي شود) بنابر اين استحكام خوبي در برابر نيرو هاي واژگون كننده ساختمان دارند.

6-       مقاومت فشاري بتن بسيار بالاست. اما بتن غير مسلح مقاومت كششي چنداني ندارد بنابراين براي رفع مشكل از بتن آرمه استفاده مي شود.

برای دانلود گزارش کارآموزی برروی پرداخت آنلاین کلیک کنید

قیمت کارآموزی 12000 تومان میباشد.

تعداد صفحات 48 صفحهموضوعات :
عمران , کارآموزی

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *