گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

پروژه,ارزیابی,کار,و,زمان,بررسی,خط,تولید,ترمز,دستی,وانت,نیسان,شرکت,آمل,دانلود


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

مرداد 15, 1393
1263 بازدید
3.45 mb
گزارش نسخه جدید

دانلود پروژه ارزیابی کار و زمان بررسی خط تولید ترمز دستی وانت نیسان شرکت آمل تکنیک


[purchase_link id=”2234″ style=”button” color=”blue” text=”برای دانلود پروژه کلیک کنید”]

1-1- معرفی کارخانه
1-1-1- تاریخچه
شرکت آمل تکنیک در سال 1361و تحت شماره¬ی 382 در اداره ی ثبت شرکت¬ها و مالکیت¬های صنعتی استان مازندران به صورت سهامی خاص ثبت گردید.
مدیریت شرکت در ابتدا با احداث یک سالن تراشوتدارک تجهیزات اولیه از قبیل دستگاه تراش، فرز یونیورسال،دریل رومیزی و پرس ضربه¬ای و تعداد 10نفر پرسنل فعالیت¬های شرکت را در زمینه¬ی انجام خدمات تعمیراتی به صنایع مختلف کشور آغاز و در گسترش فعالیت شرکت امکانات و اقداماتی را در زمینه تولید دریل رومیزی و انواع پرس¬های ضربه¬ای فراهم نمود.
در سال 1368 شرکت فعالیتهای خود را به تولید جرثقیل سقفی تغییر داده و از سال 1371 فعالیت خود را در جهت تولید قطعات و مجموعه¬های خودرو برای خط مونتاﮊ آغاز کرد، به تدریج تمام ظرفیت و امکانات تولیدی خود را در زمینه¬ی تولید انواع قطعات پرسی و ماشین¬کاری خودرو جهت خط مونتاﮊ متمرکز نمود.
این شرکت در سال 1374 اقدام به تولید سالن¬های تولیدی خود کرد و سالن¬های پرس،ماشین¬کاری،فسفاته و مونتاﮊ را احداث نمود.
در حال حاضر در زمینی به مساحت 15000 مترمربع در کیلومتر 5 جاده آمل-بابلواقع شده و دارای شش سالن تولیدی جمعا به مساحت 3700 متر¬مربع،یک سالن اداری به مساحت 450 متر¬مربع و دو سالن در دست احداث به مساحت 1200 متر¬مربع می¬¬باشد.
در حال حاضر تعداد کل پرسنل شرکت 71 نفر می¬باشد که از این تعداد حدوداً 60نفر در بخش عملیاتی و در دو شیفت کاری به فعالیت پرداخته و مابقی در کادر اداری و مدیریتی به فعالیت مشغول هستند.محصولات تولیدی شرکت آمل تکنیک عمدتاً شامل موارد زیر می¬باشد:
توپی چرخ جلوی نیسان،توپی چرخ عقب نیسان،سیستم ترمز¬دستی نیسان جونیور،انواع کفشک ترمز بنز خاور و…
این محصولات به سفارش سازندگان خودرو و مجموعه¬سازان بزرگ کشور از قبیل شرکت¬های دسکو،سازه گستر سایپا،گاما خودرو،شرکت هپکو،محور خودرو، چرخشگر تبریز و تراکتورسازی جیرفت تولید می گردد.

شرح محصول منتخب
1-2-1- معرفی محصول منتخب
1-2-1-1- تاریخچه ترمز و ترمز دستی
ترمزبه زبان روسی معادل کلمه یтормоз،ابزاری است برای بازداشتن یک وسیله از حرکت.این واژه از زبان روسیوارد زبان پارسیشده است.
همچنین ترمز از واژه ترکی)Turmazلایی چرخ) و یا واژه یونانیΤόρμος(جا گرفته درون گودال) قرض گرفته شده است.

1-2-1-2- شرح کاربرد
ترمز در خودروها به چند صورت وجود دارد:
۱) ترمزهای سیمی ۲) ترمز‌های هیدرولیکی ۳) ترمز‌های پنوماتیکی
ترمزهای سیمی در خودروها کاربرد زیادی ندارند و در ترمز دستی خودرو کاربرد دارند، نوع هیدرولیکی بیشترین کاربرد رادارد و رایج ترین ترمز مورد استفاده در خودرو‌های سبک وسنگین می‌باشد، ترمز‌های پنوماتیکی در خودرو‌های سنگین بکار میرود و به وسیله ی فشار هوا عمل ترمزگیری صورت می¬پذیرد.
طرز کار کلی ترمز‌های هیدرولیکی به این صورت است که بر اثر فشار وارده به پدال ترمز به وسیله-ی اهرمبندی نیرو به پمپ اولیهروغن وارد شده و پیستون موجود در پمپ روغن مقابل خود رابافشار به داخل لوله‌ها می‌فرستد و روغن به داخل دستگاه ترمز می‌رود و دستگاه ترمز با توجه به نوع خود که ممکن است کاسه‌ای یا دیسکی باشد عمل ترمزگیری راانجام می‌دهد.
ترمز دستی یکی از اجزاء خودرو است.
برای اینکه خودرو در توقفگاه‌ها در اثر شیب محل به راه نیفتاده و خطری ایجاد ننماید ترمزی به نام ترمزدستی در آن پیش‌بینی نموده‌اند که این ترمز ممکن است روی چرخ‌ها قرار داده شده چرخ‌ها را از چرخیدن بازدارد و یا روی میل گاردان تعبیه شود و مانع گردیدن آن شود.

[purchase_link id=”2234″ style=”button” color=”blue” text=”برای دانلود پروژه کلیک کنید”]موضوعات :
ارزیابی , پروژه

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *