گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

پایان,نامه,تصویر,سازی,رشته,دانلود


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

مرداد 15, 1393
2814 بازدید
10 MB
گزارش نسخه جدید

دانلود پایان نامه تصویر سازی رشته گرافیک


دانلود پایان نامه تصویر سازی رشته گرافیک

تعداد صفحات ۱۰۳ صفحه

قیمت ۲۵۰۰۰ هزار تومان

برای دانلود بروی پرداخت کلیک کنید

پیش گفتار ۱
تاریخچه تصویر سازی ۲
کلیاتی در مورد تصویر سازی ۵
تصویر سازی با استفاده از المان های ایرانی ۷
اهداف تصویر سازی ۱۸
طبقه بندی انواع تصویر سازی ۱۹
تکنیک های تصویر سازی ۲۰
نگاهی نو به تصویر سازی ۳۲
نگارش در تصویر سازی ۳۲
پیدایش تصویر سازی گرافیکی در غرب ۳۳
ارزش گرافیک و تفاوت آن با نقاشی ۳۷
زندگی نامه بزرگان گرافیک ایران و جهان ۴۲
گزارش کار ۸۱
منابع ۱۰۳

پیشگفتار :
امروزه، تصویر محیط زندگی انسان را احاطه کرده و در فعالیت های اجتماعی او نقش اساسی را بر عهده دارد. همان گونه که کلام و نوشته ازعناصرارتباطی انسان ها با یکدیگر می باشد، تصویر نیز با ویژگی های منحصر به فرد خود، بدون محدودیت زمانی و مکانی نقش مهمتر و عام تری را در ارتباطات انسانی دارا می باشد.
امروزه تصویرگران به ظریف ترین نکات محیط زندگانی خود توجه دارند که شاید از دید بسیاری از محققان و اندیشمندان علوم نظری به دور مانده باشد. تصویرگر با بوجود آوردن تصاویر آموزشی و علمی آگاهی افراد جامعه را از دنیای پیرامون خود افزایش می دهد . باور دارم که هنر تصویر سازی تنها ، به تصویر کشیدن ، شکل فانتزی اشعار و داستان ها و قصیده ها و… نیست بلکه ، به نظر من با کمک تصویر سازی و المان های مربوط به آن می توان در انتقال فرهنگ یک جامعه نیز تاثیر گذار باشیم .
تصویرگر متعهد تلاش می کند آثاری را به وجود بیاورد که همواره با خلاقیت و نوآوری و بهره گیری از شیوه های نوین اجرایی و از حیث تکنیک نیز غنی باشد . شک ندارم که رسیدن به جامعه سالم و بی آلایش که در آن فرم ها و رنگها بیان کننده آلام جامعه می باشد و این از اهداف تصویرگرمی باشد .
من بواقع معتقدم که ، تصویرگری که دارای تخیل و ایده های سازنده می باشد قادر خواهد بود که پیام های درونی خود را موافق با تمایلات جامعه ازعالم درون به عالم بیرون منتقل کند. تصویرگر با مطالعه زندگی و بررسی تاریخ و آداب و سنن و فرهنگ جامعه خود ، با چگونگی پوشش لباس، رنگ چهره ،آداب و رسوم، مقررات و … آشنا شده و این ویژگی ها را در تصویرسازی های خود به کار گیرد ، بطوریکه با به تصویر کشیدن یک المان مانند گنید و یا یک رنگ مانند رنگ سبز ، می تواند فضای دینی و مذهبی را در تصویر خود به نمایش قرار دهد .
بطور قطع ، تصویرگر می تواند یک روان شناس و جامعه شناس هنری باشد که از ماورای صفحه تصویرش به معانی و مفاهیم دقیق آنها پی برده و با خلق تصاویری که ناشی از شناخت کامل او از ارزش های حاکم بر جامعه می باشد ،اقدام به تصویرسازی می‌کند .
هنگامی که فردی به تصویری علاقمند می شود ، از احساس درونی او آگاه شده. زیرا آن تصویر این امکان را به او می دهد که احساس نهفته خود را ابراز وآشکار نموده و در واقع این کلیدی برای راهیابی و حل مشکلات روانی و درونی می باشد ، بر همین اساس در این پایان نامه ضمن تشریح و به تصویر سازی چندین بیت اشعار و ضرب المثل ها ، سعی شده است به کمک المان های تصویری معنا و مفهوم ابیات و اشعار و ضرب المثل ها از زبان من تصویر ساز بیان شود که مجموعا” ۷ تصویر همراه با ۷ مضمون شعری ، به تصویر کشیده شده است که کلیه مراحل ساخت و تهیه آن نیز تشریح و بیان شده است .

دانلود پایان نامه تصویر سازی رشته گرافیکموضوعات :
پایان نامه , گرافیک

دیدگاه ها


2 پاسخ به “دانلود پایان نامه تصویر سازی رشته گرافیک”

 1. رسول بیاتی گفت:

  سلام برادر
  عاخه من بدبخت دانشجو ار کجااااا بیارم ۲۵۰۰۰هزارتومن داداش گلم
  یکم انصاف داشته باش

  • admin گفت:

   سلام دوست عزیز.
   پایان نامه به این با ارزشی با ۱۰۳ صفحه متن مرتب شده و آماده چاپ این قیمت هیچی براش نیس .
   این پایان نامه با اجازه مولف د سایت قرار گرفته و قسمتی از این مبلغ به مولف داده خواهد شد .
   در صورت هگونه سوالی با پشتیبانی میتوانید در ارتباط باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *