گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

دانلود پاورپوینت الگوبرداری سازه ای از طبیعت ، رابطه طبیعت با معماری


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

آذر 12, 1393
844 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود پاورپوینت الگوبرداری سازه ای از طبیعت ، رابطه طبیعت با معماری


تعداد اسلاید ۴۶ اسلاید

قیمت : ۸۰۰۰ تومان

برای دانلود برروی پرداخت آنلاین کلیک کنید

طبیعت همه جا هست طبیعت تاثیر گذار است ،انسانها از طبیعت تقلید کرده اند ؛ساختن خشت را از درختان فرا گرفته ، و از گلهای وحشی برای خلق سر ستونها الهام گرفته اند .

طبیعت دو جنبه دارد یکی جنبه محسوس و یکی جنبه نامحسوس آن ،جنبه محسوس  آن  مفاهیم قابل درک بصری می باشد و جنبه  نا محسوس آن  قوانین  طبیعت  است و از هر دو  جنبه  می توان الگو برداری کرد .

بسیاری ازاحساساتی که طبیعت به وجود می آورد نا محسوس هستند . تغییر ساعات و گذشت زمان که با تغییر رنگ کوهها و آسمان عبور نور از لابه لای ابرها و باسر برآوردن ماه و غروب خورشید مشخص می شود از اینگونه اند شاید قوی ترین نوع الحام بخشی طبیعت بر مصنوعات بشری را بتوان در یونان باستان مشاهده کرد . یونانیان به هر دو جنبه طبیعت می پرداختند و توانستند با طبیعت رابطه برقرار کنند ،رابطه یونانیان با طبیعت دو طرفه بود یعنی تنها از طبیعت استفاده نمی کردند بلکه طبیعت را نیز از این ارتباط شکوفا می کردند .

آنها به طبیعت احترام میگذاشتند و خانه های خود را با دید به سوی طبیعت بنا میکردند و در جهت هماهنگ با توپو گرافی زمین از طبیعت محافظت می کردند از قوانیین طبیعت بهره می بردند و قانون طبیعت را قانون خودشان می دانستند ، آنها از قانون طبیعت در استفاده حد اقل از انرژی و جلوگیری از اتلاف آن پیروی می کردند آنها با دنبال کردن رد پای بز ها و گوسفندان خود مسیر بهینه را برای جاده کشی انتخاب می کردند .

تعداد اسلاید ۴۶ اسلاید

قیمت : ۸۰۰۰ تومان

برای دانلود برروی پرداخت آنلاین کلیک کنیددیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *