گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img

سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

دی 23, 1392
1764 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود مقاله ورمیکس و سقف ورمیکس


دانلود مقاله ورمیکس و سقف ورمیکس

تعداد صفحات 25

قیمت 3000 تومان

ورمیکس عایق حرارتی و صوتی است که بصورت ملات خشک در پاکت های پلاستیکی مخصوص به وزن 25 کیلوگرم بسته بندی گردیده است

ورمیکس ملات خشک ،نیمه آماده با پایه معدنی ورمیکولیت می باشد.تمامی اجزاء تشکیل دهنده ورمیکس دارای پایه معدنی،فاقد نیدروکربور بوده و به دلیل عاری بودن از آزبست هیچگونه خطر زیست محیطی ندارد از هیچگونه رزینی وپلیمری در آن استفاده نشده است این محصول به سه گونه اصلی ،ورمیکس با پایه گچی برای اندود سطوح داخلی ورمیکس با پایه سیمانی برای اندود سطوح خارجی بنا : ورمیفایر برای پوشش ضد حیق ساختمانی وصنعتی می باشد ورمیکس یک محصول کاملا ملی و ایرانی می باشد که نیاز به خروج ارز نو ندارد.
این محصول را می توان در ساختمان های در حال ساخت و یا قدیمی اجرا نمود.بعد از سفت کاری ( بر روی سفال ، بلوک سیمانی، آجر و…) اجرای می شود ونیازی به استفاده از گچ وخاک نمی باشد. اجرای آن نیاز به تیم تخصصی اجرایی و تجهیزات نصب ندارد وتوسط گچ کار با سیمان کار ساختمانی قابل اجرا می باشد.ورمیکس مخلوطی آماده است که فقط به زمان اجرا با آب مخلوط شده وبه طور (تخته ماله) بر روی دیوار، کف وسقف کشیده می شود. روش دیگر اجرای آن ،توسط پمپهای پاششی می باشد که سرعت اجرا را بسیار افزایش می دهد. به نسبت گچ ، خاک از پرت مصالح کمتری برخوردار است وپس از گیرش کامل ،به دلیل تولید یک سطح روغنی،از رنگبری کمتری نسبت به گچ برخوردار است .
لایه ورمیکس اجرا شده میتواند بعنوان یک عایق حرارتی از انتقال حرارت بصورت رسانایی جلوگیری نموده و بدینوسیله بیش از 50٪ در انرژی صرفه جویی نمود. مقاومت حرارتی هر سانتیمتر ورمیکس 0.1 W/m^2K می‌یاشد در صورتی که مقاومت حرارتی گچ و خاک برابر1 W/m^2K معادل 10 برابر می‌باشد.

دانلود مقاله ورمیکس و سقف ورمیکس

تعداد صفحات 25

قیمت 3000 تومان

برای دانلود بر روی پرداخت آنلاین کلیک کنید و سپس دانلود کنید

jjjjjjjjبرچسب‌ها :
, , , ,

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *