گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

دانلود مقاله اصول سیستم ها ارگونومیک/ عوامل انسانی


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

بهمن 9, 1393
675 بازدید
گزارش نسخه جدید

دانلود مقاله اصول سیستم ها ارگونومیک/ عوامل انسانی


تعداد صفحات ۲۵ صفحه

قیمت ۶۰۰۰ تومان

برای دانلود برروی پرداخت آنلاین کلیک کنید

چکیده

ارگونومی/ عوامل انسانی بالاتر از هر چیز دیگری است. نظم سیستم، حرفه ای، استفاده از فلسفه ی سیستم و روش سیستم ها در جهان امروز بسیاری از چیزها به عنوان سیستم معرفی می گردند و این مقاله مشخصاً فقط به آنچه صفات و مفاهیم ارگونومی/ عوامل انسانی در نظر سیستم است می پردازد.

این ها بدیهی است که تمرکز سیستم ها وجود دارد بلکه نگرانی برای مفهوم هم وجود دارد. همچنین اذعان تعاملات و پیچیدگی، یک رویکرد کل نگر، شناخت ظهور و تعبیف تلاش های حرفه ای شامل سازمان سیستم می شود. این ۶ مفهوم توضیح داده خواهد شد در بدنه ی بزرگی از کار عوامل انسانی در راه آهن.

۱- معرفی

شاید تعداد کمی از محققان و پژوهشگران در ارگونومی/ عوامل انسانی هستند که فکر می کنند این یک سیستم منظم نیست.و خود را به عنوان منظر سیستم های جهت دار در نظر می گیرند. اگرچه این پذیرش طولانی مدتوجود دارد و معنی سیستم جهت دار این نیست که توضیحات قابل قبول گسترده ای که دقیقا مشخص کند در اصل و در تمرین چیست.

این مقاله بر اساس این تفکر که جبران خسارت این خلا در ارگونومی نوشته شده. در ابتدا باید گفت برای جلوگیری از این بحث بی فایده و پیامدهای آن اینکه ارگونومی یک چیز است و عوامل انسانی چیزی دیگر و برای جلوگیری از پیامدهای گیج شونده بین ارگونومی و تفکر سیستم های انسانی، سیستم های انسانی و عوامل انسانی ادغام می شوند.

موضوع ارگونومی/ عوامل انسانی و مخفف آن (E/HF) در برابر متن با ذات منظم خود استفاده خواهد شد.

خیلی از رهبران اولیه ارگونومی آن را به صورت یک سیستم منظم می دیدند خیلی از مقامات برجسته مثل شیردان و فرل و دیگر افراد با پیشینه ی کنترل و مهندسی سیستم وارد ارگونومی شدند و با کار با خیلی از افراد روی مهندسی کنترل که یک سیستم و مدل با خود آوره بودند وارد شدند.

خیلی از مثال ها خیلی از کارها با این پیشینه دیده می شود. در دادرسی دوره ای و کنفرانس ها مختلف در دهه ۱۹۸۰ و کنفرانس های مرتبط کارگاه های ناتو روی کنترل انسانی سیستم و تصمیم سازان دیده شده علاقه آنها در توانایی و جایر الخطا بودن انسان زمانی روشن می شود که فرایند کنترل پیشرفته شکست خواهد خورد در اثر خطاهایی که ناشی از اپراتور و مدیریت است (در واقع نیاز به انسان متخصص که درست کار کند داریم).

ککلیسون و جنبش در شناخت سیستم های مهندسی و در کنار آن شناخت سیستم ها.

تعداد صفحات ۲۵ صفحه
قیمت ۶۰۰۰ تومان
برای دانلود برروی پرداخت آنلاین کلیک کنیدموضوعات :
تحقیق

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *