گزارش خرابی لینک
اطلاعات را وارد کنید .
گزارش انتشار نسخه جدید
اطلاعات را وارد کنید .
no-img
سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه

تصمیم برای حذف پایان نامه برعهده دانشگاه ها باشد - سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه


سفارش تایپ ،ترجمه، مقاله، تحقیق ، پایان نامه
adsads

ادامه مطلب

تصمیم برای حذف پایان نامه برعهده دانشگاه ها باشد
دی 18, 1395
481 بازدید
گزارش نسخه جدید

تصمیم برای حذف پایان نامه برعهده دانشگاه ها باشد


تصمیم برای حذف پایان نامه برعهده دانشگاه ها باشد
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: معتقدم تصمیم برای حذف پایان نامه ها باید برعهده دانشگاه ها و مراکز علمی قرار گیرد.بیژن وثوقی وحدت روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا افزود: بهترین سیاست در مورد حذف پایان نامه ها، اعطای تصمیم گیری به مسئولان خود دانشگاه ها در این رابطه است.
وی گفت: برای رشته های مهندسی وجود پایان نامه بسیار مهم بوده و به دانشجویان اعتبار می دهد.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف افزود: برای مبارزه با سرقت های علمی باید دانشگاه ها و استادان همت بیشتری کنند زیرا اساتید نخستین افرادی هستند که متوجه این امر می شود.
وی ادامه داد: البته شاید برای برخی رشته های تحصیلی حذف پایان نامه امکان پذیر باشد اما در رشته های مهندسی نیازمند آن هستیم.
معاون دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف خاطرنشان کرد: همچنین پایان نامه های رشته های مهندسی به گونه ای است که تقلب در آنها امکان پذیر نیست.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی پیشتر به خبرنگار ایرنا گفته بود، درخصوص وضعیت پایان نامه ها در کشور برخی مقررات باید تغییر کند؛ بویژه در مقطع تحصیلی کارشناسی ضرورتی به تهیه پایان نامه وجود ندارد.
به گفته وی، گزارش های زیادی در مورد سرقت تقلب علمی به شورای عالی انقلاب فرهنگی می رسد و با توجه به این تخلفات اعضای شورا بر این باورند که ضرورتی ندارد که دانشجوی مقطع کارشناسی پایان نامه ارائه دهد.دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *